Opinie

Przemysław Gapiński

gapinskiTreningi z Grzegorzem oceniam bardzo pozytywnie. Nawet kiedy wyciska z kogoś siódme poty – to zawsze z uśmiechem na twarzy. Zauważa każdą próbę ściemniania….Planowane przez niego treningi są różnorodne, dzięki czemu się nie nudzą. Pozytywna atmosfera w trakcie treningu zachęca do tego, by dawać z siebie wszystko…. Potrafi świetnie motywować do dalszej pracy, gdy przychodzą trudne momenty . Z całą pewnością polecam pracę z Grzegorzem Gajewskim każdemu, kto oczekuje wymiernych efektów dzięki treningom i doświadczeniu profesjonalnego trenera.

 

 

Sonia Rak

soniarakGrzegorz trenuje Sonię od 2013 roku. Jego opieka trenerska pozwoliła Soni na zdobycie III miejsca w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w squash-u w kategorii dziewczynek do lat 11 w 2014 roku oraz I miejsca w rankingu PFS w kategorii GU13. Sposób pracy na treningach spowodował przekształcenie początkowego zainteresowaniaSoni squash-em w prawdziwą pasję. Każdy trening prowadzony przez Grzegorza to mieszanka ciężkiej, systematycznej pracy oraz sporej dawki humoru. Dzięki temu, jest on prawdziwym autorytetem, dla Soni. Również od pod kątem współpracy z nami, jako rodzicami młodego zawodnika, uważamy, że decyzja o rozpoczęciu treningów u Grzegorza to był strzał w dziesiątkę.

 

Przemysław Szajder
szajder
GG moim zdaniem jest trenerem kompletnym.Łączy w sobie profesjonalizm ogromną wiedzę squashową i co ważne dużą kulturą osobistą.Treningi są przemyślane świetnie przygotowane z wizją końcowego efektu.Zajęcia nie ograniczają się jedynie do nauki techniki gry ale również dotykają aspektów związanych z psychologią sportu, motywacją co pozwala każdy trening przepracować na maksymalnych obrotach dostosowanych do rzeczywistych możliwość trenowanego zawodnika.Po roku treningów z GG zauważyłem w mojej grze duży progres i co najfajniejsze dostrzegli to również moi koledzy z kortów. Dziekuje trenerze.